English

انقلاب 0.4 ؛ ما آماده ایم

آرشیو خبر بازدید: 255 کد مطلب: 4234  

انقلاب 0.4 ؛ ما آماده ایم

print4all/ایپینا
امروزه بدون فکر کردن در مورد انقلاب کنونی که در صنعت رخ داده و نسل جدیدی از صنعت را تحت عنوان صنعت 4.0 بوجود آورده است، نمی توان در مورد شرکت ها، فرآیندها یا تولیدات سخنی گفت.
۱۳۹۶ سه شنبه ۵ دي ساعت 09:02

 فدراسیون کارتا اِ گرافیکا (Carta e Grafica فدراسیون کاغذ و گرافیک) در نمایشگاه Print4All از پروژه­ای رونمایی کرد که از آن برای پشتیبانی از شرکت­ هایی استفاده می­ شود که مایل به انجام این تحول‌های جدید در کسب و کار خود هستند.

 

یکی از اهدافی که این فدراسیون دنبال می­ کند این است که به آن دسته از شرکت­ هایی که تمایل دارند تا به سطح بالاتری از صنعت یعنی نسل چهارم صنعت دست پیدا کنند کمک می­کند تا به خواستۀ خود برسند. به همین دلیل در نمایشگاه Print3All یک روند دقیق و برنامه­ریزی شده تدوین شد تا جایی که شرکتی مانند بوکونی (SDA Bocconi)  در مسیر درستی حرکت کرده و موفق شد تا به نسل چهارم صنعت ارتقاء یابد.

 

در پایان ماه نوامبر یک نظرسنجی از شرکت­های آسوکارتا، آسوگرافیچی (Assocarta، Assografici) و اعضای آچیمگا (Acimga) با هدف نقشه ­برداری از وضعیت فعلی شرکت­های ایتالیایی در این بخش انجام شد. بر اساس این نتایج و میزان عملیاتی شدن نسل جدید صنعت، شرکت­ها را به چهار گروه اصلی تقسیم‌بندی می­ کنند.

 

اطلاعات جمع­ آوری شده نقطۀ شروعی است برای طراحی یک دفترچۀ عملیاتی برای پیاده­ سازی نسل جدید صنعت که می­تواند راهنمایی­ های مفیدی به شرکت­ها ارائه نموده و اقداماتی را پایه­ ریزی کند که شرکت­ها بتوانند بسته به نوع نوآوری­ های خود به سطح بالاتر صنعت گذار کنند.

 

در طول این رویداد، کتابچه ­هایی در بین شرکت­هایی که مایل به ارتقاء سطح خود هستند توزیع شد که برای آنها بسیار کارگشا و مفید خواهد بود. و حتی بیشتر اینکه، ارتقاء سطح صنعتی جزئی از سیستم جامع نوآوری دیجیتالی می­باشد که برای تشویق و ترویج نوآوری در سیستم تولید و ارائۀ خدمات مشاوره­ای و آموزشی به شرکت­های متقاضی تدوین شده است.


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 انقلاب 0.4 ؛ ما آماده ایم ۱۳۹۶ سه شنبه ۵ دي


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :