English

نرم افزار بهینه سازی برنامه ریزی و تولید اقلام چاپی رونمایی شد

آرشیو خبر بازدید: 527 کد مطلب: 4232  

نرم افزار بهینه سازی برنامه ریزی و تولید اقلام چاپی رونمایی شد

ایپینا/Meprinter
شرکت پرفکت پترن (PerfectPattern) نسخۀ نهایی 0.3 از نرم افزار اس پرینت وان (sPrint One) را منتشر نمود.از این نرم افزار برای بهینه سازی برنامه ریزی و تولید اقلام چاپی استفاده می¬شود
۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۰ آذر ساعت 10:13

 شرکت پرفکت پترن اعلام کرد که از امروز نسخۀ 0.3 از نرم­افزار sPrint One در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. این نرم­افزار بر اساس الگوریتم­های جدید و هوش مصنوعی یک ابزار بسیار قدرتمند برای بهینه­سازی پویا در امر برنامه­ ریزی و تولید اقلام چاپی تلقی می­شود. نسخۀ جدید این نرم ­افزار انعطاف ­پذیری بالایی داشته و قادر است درجات بالاتری از اتوماسیون را ارائه نماید. این سیستم شامل ترکیب برنامه­ ریزی در ظرفیت و بهینه­ سازی در صفحات است.

نسخۀ جدید از نرم ­افزار sPrint One موجب بهینه­ سازی دینامیکی برنامۀ چاپ و تولید اقلامی منعطف و کارآمد می­ گردد. این نرم ­افزار برای یک برنامۀ چاپ کاملا خودکار طراحی شده و به محاسبۀ میزان مواد اولیه مورد نیاز با کمترین هزینه، در چاپ دیجیتال و افست می­ پردازد. در امر چاپ، سیستم به محاسبۀ برنامۀ کامل چاپ که مخزن پر بوده و آمادۀ چاپ است می ­پردازد که شامل بهینه­ سازی کاغذ و اندازۀ آن می­ گردد. نرم­افزار sPrint One وضعیت و طرح ­بندی کاغذ را انجام داده و همچنین ظرفیت ماشین را در دسترس کاربر قرار می­ دهد.

 

فقط نسخۀ 3 از این نرم ­افزار دارای چندین ویژگی جدید است که سرعت بالایی داشته و با مخازن کاغذ آرایش مناسبی می­ دهند:

این مخازن را می­توان با هر تعداد از جعبه­ های معین مرتب نمود. این نرم­ افزار فقط آنهایی را پر می­کند که مخصوص چاپ هستند، در حالی که تمام مخازنی که بدون کاغذ هستند، آزادانه با محصولات استاندارد پر می­ شوند.

الزامات پس از پردازش را می­توان از طریق تعریف مناطق معین برای ذخیره­سازی کاغذ مشخص نمود. این مناطق با حداقل و حداکثر اندازه در دسترس هستند. نرم­افزار sPrint One اندازۀ این مخازن را بصورت سفارشی تنظیم می­ نماید.

قوانین را می­توان به نسبت هزینه ­ها و نیازها تغییر داد. هزینۀ چاپ کاغذ به تعداد و نوع سفارشات بستگی خواهد داشت.

این نرم ­افزار بعنوان یک سیستم در دسترس بوده (SaaS) و هم ­اکنون در سایت آمازون (AWS) قابل دریافت می­باشد. از این طریق می­ توان به راحتی به این نرم­افزار دسترسی داشت. رابرت میبنر، مدیر عامل شرکت پرفکت پترن می­ گوید: الگوریتم­ های مفید و سریع بر مبنای تحقیقات ریاضیاتی که در طول سال­ها انجام شده­اند به دست آمده و این الگوریتم­ها هستۀ مرکزی این فناوری هستند. با بهینه­ سازی ریاضیاتی همزمان در اهداف مورد نظر از قبیل صرفه­ جویی در هزینه و زمان، بکارگیری ظرفیت و غیره فناوری موجود مانند یک سیستم برنامه ­ریزی خودکار عمل کرده و بطور مداوم دستورالعمل­ های مدیریتی را اجرا می­ کند.

با استفاده از نرم ­افزار sPrint One، برنامه ­ریزی چاپ و محاسبۀ مخازن کاغذ فرآیندی جدا از هم نخواهد بود. این سیستم در کسری از ثانیه می­ تواند تعیین کند که چه کاری چاپ شود، توسط کدام ماشین و چگونه، حتی برای سفارشاتی با اندازه­ های بزرگ و پیچیده. این موجب بهینه ­سازی در زمان و کاهش هزینه­ ها می ­گردد.

در تاریخ 2 نوامبر، شرکت پرفکت پترن اعلام کرد که شرکت کداک (Kodak) از نرم ­افزار sPrint One در خدمات ابری PRINERGY و تحت عنوان برنامه­ ریزی پویا برای چاپ (DPP) استفاده نموده است. کاربران خدمات ابری PRINERGY از مزایای نرم ­افزار sPrint One در جریان کاری خود بهره­ برده ­اند. عرضۀ مدل جدیدی از PRINERGY نتیجۀ همکاری بین شرکت­های کوداک و پرفکت پترن می­باشد که در اواسط سال گذشته به وقوع پیوست.


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :